Mundialowy hymn i gigantyczna flaga w Narodowej Strefie Kibica

Zespół Kombi wystąpi z piosenką "Polska drużyna" w Narodowej Strefie Kibica na PGE Narodowym. Utwór zwyciężył podczas koncertu "Przebój na Mundial" odbywającego się w ramach opolskiego festiwalu. Nad całością oprawy w Narodowej Strefie Kibica czuwa Duet Grzegorz Kułaga i Marek Magiera.

Reprezentacja Polski zameldowała się w Rosji!

Dzień przed oficjalnym otwarciem mistrzostw świata, reprezentacja Polski przyleciała do Rosji. Biało-Czerwoni wylecieli z Warszawy do Soczi niedługo po wygranym 4:0 meczu z Litwą.

Zwycięstwo Polski nad Litwą. Teraz mundial!

W towarzyskim meczu na PGE Narodowym reprezentacja Polski pokonała Litwę 4:0. Gole dla Biało-Czerwonych strzelali Robert Lewandowski (dwa), Dawid Kownacki oraz Jakub Błaszczykowski. 

Ruszyła sprzedaż trzeciej puli biletów

Piłkarskie szaleństwo trwa! Do sprzedaży trafiła trzecia pula biletów do Narodowej Strefy Kibica, w której 19 czerwca obejrzycie transmisję meczu Polska-Senegal. Będzie to pierwsze spotkanie Biało-Czerwonych w fazie grupowej Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji.

Pierwsza pula biletów do Narodowej Strefy Kibica sprzedana

Zaledwie 36 godzin potrzebowali fani piłki nożnej, aby wykupić pierwszą pulę 10 tysięcy biletów do Narodowej Strefy Kibica, w której 19 czerwca 2018 roku będziemy wspólnie kibicować Biało-Czerwonym podczas ich meczu z Senegalem. Będzie to pierwsze spotkanie Reprezentacji Polski w rozgrywkach grupowych MŚ 2018 w Rosji.