Reprezentacja Polski w Moskwie! Trening na Otkrytije Ariena

W poniedziałek o 10:30 reprezentacja Polski udała się do Moskwy na swój pierwszy mecz w fazie grupowej mistrzostw świata. Wieczorem Biało-Czerwoni odbyli także trening na stadionie Otkrytije Ariena, gdzie we wtorek zagrają z Senegalem. 

Tak powstaje scena na Narodową Strefę Kibica

Już jutro Biało-Czerwoni zmierzą się z Senegalem w swoim pierwszym meczu na Mistrzostwach Świata w Rosji. Wspólnie będziemy im kibicować w Narodowej Strefie Kibica, w której trwa budowa sceny z telebimami. 

Narodowa Strefa Kibica - informator

Wybieracie się na PGE Narodowy, żeby kibicować Biało-Czerwonym podczas ich pierwszego meczu na mundialu? Jeśli tak, to koniecznie zapoznajcie się z poniższymi informacjami. 

Mundial w Rosji oficjalnie rozpoczęty!

14 czerwca przed godziną 17.00 odbyła się oficjalna ceremonia otwarcia mistrzostw świata w Rosji. Kibice byli świadkami pięknego pokazu, który został uświetniony obecnością wielu gwiazd. 

Bilety na parking przed Narodową Strefą Kibica

19 czerwca spotykamy się na PGE Narodowym, aby kibicować Reprezentacji Polski w trakcie transmisji pierwszego meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji. Na błoniach PGE Narodowego tradycyjnie dostępny będzie parking dla gości. Właśnie ruszyła internetowa sprzedaż biletów postojowych.