Pytania i odpowiedzi


Jak będzie wyglądała Narodowa Strefa Kibica na PGE Narodowym?
19 czerwca kibicom udostępnimy zarówno trybuny, jak i płytę PGE Narodowego. Na środku płyty zbudowana zostanie scena, nad którą zawisną cztery dodatkowe telebimy o wymiarach 16 x 9 metrów. Łącznie będziemy w stanie wpuścić na stadion ponad 70 tysięcy osób.

Po co organizujemy Narodową Strefę Kibica?
PGE Narodowy jest miejscem największych wydarzeń, wielkiej energii i emocji. Dlatego też zależy nam, aby podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 umożliwić fanom tego sportu, którzy nie mogli polecieć do Rosji, wspólne kibicowanie Reprezentacji Polski właśnie na PGE Narodowym, który po serii spektakularnych zwycięstw Polaków został nazwany przez media Biało-Czerwoną Twierdzą. W Narodowej Strefie Kibica obejrzymy pierwszy mecz naszej drużyny na Mundialu, czyli mecz Polska-Senegal.

Co z pozostałymi meczami, czy strefa kibica też będzie dostępna?
W pozostałych terminach meczów reprezentacji - 24 czerwca z Kolumbią, 28 czerwca z Japonią - płyta stadionu będzie zajęta z uwagi na przygotowania innych imprez masowych. Dlatego możemy zaprosić tylko na 19 czerwca na spotkanie z Senegalem.

Jakie są ceny biletów na to wydarzenie?
Regularne ceny biletów to 10 zł - sektory G (trybuna górna); 20 zł - płyta areny z miejscami stojącymi; 30 zł - sektory D (trybuna dolna), część sektorów C (trybuna dolna) i sektory K (trybuna średnia).

Kiedy rozpocznie się sprzedaż biletów?
Sprzedaż biletów rozpoczęła się we wtorek 5 czerwca, bilety w cenach regularnych można kupić w sklepie internetowym PGE Narodowego pod adresem sklep.pgenarodowy.pl. Dodatkowo od 8 czerwca bilety będą dostępne w promocyjnych cenach dla klientów sieci Biedronka.

Gdzie można kupić bilety?
Bilety będą dostępne zarówno w sklepie internetowym PGE Narodowego pod adresem sklep.pgenarodowy.pl, jak i w kasach stadionu. Dodatkowo bilety będą dostępne u partnerów wydarzenia.

Komu przysługują bezpłatne bilety do Narodowej Strefy Kibica i czy są ograniczenia wiekowe?
Dzieciom do lat 6 przysługuje darmowe prawo wstępu, jednak muszą one siedzieć na kolanach opiekuna, a aby wejść na teren Imprezy, opiekun musi przedstawić dokument świadczący o wieku dziecka. Wstęp na teren Imprezy dla osób, które nie ukończyły 13 roku życia dozwolony jest wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Wstęp na teren Imprezy dla osób, po ukończeniu 13 roku życia, ale przed ukończeniem 18 roku życia, dozwolony jest pod opieką osoby dorosłej albo po przekazaniu Organizatorowi pisemnego oświadczenia opiekuna prawnego zezwalającego takiej osobie na przebywanie na terenie Imprezy bez opieki osoby dorosłej. Nie rekomendujemy zabierania na wydarzenie dzieci poniżej 4 roku życia z powodu natężenia hałasu i innych czynników, które mogą wpłynąć na dyskomfort i zdrowie dziecka.

Czy są dostępne specjalne bilety dla osób niepełnosprawnych?
Przygotowaliśmy specjalne miejsca dla osób niepełnosprawnych w sektorach N. Zakup tych biletów możliwy będzie tylko i wyłącznie drogą mailową za pośrednictwem adresu nsk@pgenarodowy.pl, pod który prosimy kierować zamówienia.

Czy będą dostępne bilety VIP?
Naszym gościom udostępniliśmy możliwość wynajęcia Loży VIP w cenie 369 zł netto od osoby. Dostępne będą również bilety do Strefy Gold, która znajdzie się w Biznes Klubie. Bilety do niej będą dostępne w cenach 229 zł netto od osoby.

Czy muszę drukować swój bilet?
Wejście na teren wydarzenia będzie możliwy zarówno z wydrukowanym biletem, jak i z biletem w wersji elektronicznej, który może być wyświetlony na przykład na telefonie.

Jak wygląda harmonogram wydarzenia?
Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 14.30. Do rozpoczęcia meczu, czyli do godziny 17.00 przewidziane są różnorodne animacje oraz występy artystów, którymi zamierzamy zaskoczyć naszych gości, dlatego w tej chwili nie zdradzimy konkretnych nazwisk. Fanom piłki nożnej czas uprzyjemniać będzie także muzyka grana przez dj-ów. Zakończenie wydarzenia planowane jest na godzinę 20.15.

Czy jest jakieś ograniczenie co do liczby zakupu wejściówek na 1 osobę?
Jedna osoba może ze swojego konta kupić maksymalnie 20 biletów.

Czy trzeba mieć kartę kibica?
Nie trzeba mieć karty kibica, by kupić bilet.

Czy w strefie będzie można kupić coś do jedzenia?
Dostępne będą kioski gastronomiczne prowadzone przez firmę Sodexo, w których będzie można kupić np. zapiekanki, hot dogi, wodę, napoje.

Czy w strefie będzie dostępny alkohol?
Jest to impreza masowa, dlatego też zgodnie z obowiązującym prawem dostępne będzie wyłącznie piwo niskoprocentowe, nieprzekraczające 3,5 % alkoholu.

Czy mogę wnieść do Narodowej Strefy Kibica aparat albo kamerę?
W związku z zakazem utrwalania za pomocą jakichkolwiek urządzeń obrazu oraz dźwięku transmisji meczu, nie ma możliwości wniesienia kamer wideo oraz aparatów profesjonalnych, czyli takich z wymienną optyką.

Czego nie można wnosić do Narodowej Strefy Kibica?